Nieuw Secundair onderwijs

Verkenning leerplan Nederlands (A-stroom)

Ontdek de toekomst van onderwijs met Leer Lokaal!

Ben je klaar om het leerplan Nederlands te verkennen en jouw leerlingen te inspireren met de kracht van woorden? De ontwikkelaars van het leerplan Leer Lokaal SO nodigen jou uit voor een infosessie over het leerplan. Deze sessie is bedoeld voor leraren die streven naar rijk en effectief Nederlands taalonderwijs. Je ontdekt hoe je met dit leerplan concreet werkt aan sleutelcompetentie 2.

Logo leerlokaal so

Over de opleiding

Verkenning van het leerplan Nederlands:
We duiken samen in de leerlijnen en onderzoeken de opbouw en samenhang. Wat zijn betekenisvolle en functionele taken? Welke plaats hebben luister-, lees-, spreek- en schrijfstrategieën in het leerplan? En hoe vertaal je dat naar de klaspraktijk?,… Op deze en nog veel meer vragen bieden we een antwoord tijdens deze verkennende sessie.

Netwerkmogelijkheden:
Verbind met collega’s, die net zo gepassioneerd zijn over onderwijs als jij, deel ideeën en goede praktijken.

Voor wie

Leraren eerste graad SO A-stroom

Programma

Verkenning van het leerplan Leer Lokaal SO
Sleutelcompetentie 2

Interesselijst 2026-2027

Bedankt voor je interesse. Deze vorming is helaas volzet voor het huidige schooljaar, of is al achter de rug. We werken momenteel volop aan het vormingsaanbod voor het nieuwe schooljaar. Als je je gegevens achterlaat, contacteren we je zodra dit vaststaat zodat je snel kan inschrijven.

Praktisch

Smaakmaker Leer Lokaal 1ste graad SO
Antwerpen: 2 dagdelen (1 volledige dag)
Gent: 1 dagdeel (namiddag)

Dit is een fysieke sessie. Online aansluiten is niet mogelijk.

Keuze tussen Antwerpen of Gent

Heb je een vraag?

Greet Guldemont
02 506 50 99

Ook interessant voor jou

Verdiep je verder