Filters

Zoek je het algemene contact van een dienst?

Ga naar de contactpagina

Aanspreekpunten

Welke OVSG-expert kan je helpen? Via de filters kun je zoeken op locatie (stad of gemeente), thema en onderwijsniveau. Algemene contactgegevens van een dienst vind je op de contactpagina.

56 resultaten
Ade Dehandschutter

Ade Dehandschutter

Adviseur BaO
Begijnendijk +16
02 506 50 26
ade.dehandschutter@ovsg.be
An Buckinx

An Buckinx

Adviseur SO
Antwerpen +3
02 506 50 02
An.Buckinx@ovsg.be
An Jans

An Jans

Stafmedewerker juridisch advies – basisonderwijs
jur.bao@ovsg.be
Angelique Vanheygen

Angelique Vanheygen

Adviseur BaO
Beveren +9
02 506 50 36
angelique.vanheygen@ovsg.be
Anke Verbergt

Anke Verbergt

Adviseur BaO & BuBaO
Antwerpen +6
02 506 50 91
anke.verbergt@ovsg.be
Anne berckmoes

Anne Berckmoes

Woordvoerder OVSG
0496 10 40 80
anne.berckmoes@ovsg.be
Axel Pannecoucke

Axel Pannecoucke

Adviseur BaO & BuBaO
Gent +6
02 506 50 08
axel.pannecoucke@ovsg.be
Bart Vandijck

Bart Van Dijck

Adviseur BaO & BuBaO
Beerse +16
02 506 41 65
bart.vandijck@ovsg.be
Belkacem Aggoune

Belkacem Aggoune

Pedagogisch begeleider POC-CLB
02 506 50 10
belkacem.aggoune@ovsg.be
Betsy Vreys

Betsy Vreys

Adviseur DKO
Hasselt +24
02 506 50 11
betsy.vreys@ovsg.be
Bette Jansen

Bette Jansen

Adviseur SO & BuSO
Aarschot +9
02 506 50 30
bette.jansen@ovsg.be
Charlotte D Haenens

Charlotte D'Haenens

Adviseur SO
Aalst +8
02 506 50 94
charlotte.dhaenens@ovsg.be
Resultaten per pagina

Zoek je het algemene contact van een dienst?

Ga naar de contactpagina