Problemen met inloggen?
Stuur een mailtje naar communicatie@ovsg.be
(Vermeld duidelijk over welk platform het gaat.)

 

Structuur van OVSG

De werking van OVSG is gebaseerd op vijf pijlers: algemeen beleid, koepelwerking, pedagogische begeleiding, advies, vorming en service en organisatie. Aan het hoofd van deze afdelingen staat een directeur. 

Algemeen beleid

Algemeen directeur van OVSG is Patriek Delbaere (patriek.delbaere@ovsg.be). Hij geeft leiding aan de organisatie en is verantwoordelijk voor het algemeen en strategisch beleid. De communicatiedienst maakt deel uit van algemeen beleid. Anne Berckmoes is de verantwoordelijke van de communicatiedienst (anne.berckmoes@ovsg.be). Ook de dienst strategie en schoolgebouwen valt onder algemeen beleid. Hiervan is filip.smets@ovsg.be de leidinggevende.

Twittertwitter.com/patriekdelbaere

Koepelwerking

De afdeling koepelwerking doet aan belangenbehartiging, neemt deel aan de onderhandelingen en ondersteunt schoolbesturen en scholen op het juridisch-administratieve vlak. Ook voor scholenbouw, flankerend onderwijsbeleid en de beleidsmatige ondersteuning van scholengemeenschappen staat deze dienst in. Een kenniscentrum verzamelt voor deze dienst actuele data, resultaten van wetenschappelijk onderzoek en interpretatie van wetgeving. Directeur Koepelwerking is Bruno Sagaert (bruno.sagaert@ovsg.be).

Pedagogische begeleiding

De pedagogische begeleiding voor de verschillende onderwijsniveaus wordt geleid door directeur a.i. Walentina Cools (walentina.cools@ovsg.be). Ook een studie- en ontwikkelingsdienst maakt deel uit van de pedagogische begeleiding.

Coördinatoren pedagogische begeleiding per onderwijsniveau:

Advies, Vorming en service

Via Advies, vorming en service bieden we al onze betalende producten aan: dat gaat van vormingen over publicaties tot sport- en openluchtklassen. Ilse Hillewaert (ilse.hillewaert@ovsg.be) is directeur van deze afdeling en Dirk Engels coördinator (dirk.engels@ovsg.be).

Organisatie

Ilse Hillewaert is eveneens directeur Organisatie. Onder deze afdeling vallen de personeelsdienst, IKZ en HR, IT,¬†financi√ęn, logistiek en aankoop.

Gemeentelijk onderwijs organiseren

een onmisbaar instrument voor iedereen die mee wil bouwen aan kwalitatief gemeentelijk onderwijs

Eerstvolgende nascholingen

    Blijf op de hoogte

    e-zine voor stedelijk en gemeentelijk onderwijs