Verbeter je onderwijskwaliteit door systematisch aan de slag te gaan met data.
Dit thematraject helpt jou om doelgericht informatie te verzamelen, te interpreteren, te analyseren en er actief mee aan de slag te gaan.
Scholen en academies beschikken immers over steeds meer informatie. Omgaan met de veelheid aan complexe informatiebronnen is een uitdaging.
Je kan na het volgen van dit thematraject je schoolbeleid ondersteunen en versterken vanuit een datageletterd proces. Je doet kennis op die helpt om data in te zetten voor kwaliteitsvolle schoolverbeteringstrajecten.
Je leert tijdens netwerk- en begeleidingsmomenten om deze kennis concreet toe te passen binnen je eigen onderwijspraktijk.
We focussen daarbij op
Ten slotte wakkeren we in dit traject de goesting aan om er met het hele schoolteam mee aan de slag te gaan.
Beleidsteams die deelnamen aan het eerste jaar van het thematraject.
In het tweede jaar organiseren we:
Titel | Datum | Tijdstip | Locatie | Lesgever |
---|---|---|---|---|
Netwerkmomenten | nog te bepalen | |||
Begeleidingsmomenten | nog te bepalen | |||
Vormingsmoment dag 1 | maandag 18 december 2023 | 9:00 - 16:00 | Huis Madou | Toke Wagelmans Yves Molenaars |
Vormingsmoment dag 2 | maandag 22 januari 2024 | 9:00 - 16:00 | Huis Madou | Toke Wagelmans Yves Molenaars |
Leden | Niet-leden | Cursuscode | Facturatie |
---|---|---|---|
1250 euro | 1375 euro | TNDAT A1 | de helft in 2023 en de helft in 2024 |
We contacteren de deelnemers van jaar 1 voor hernieuwing van de aanvraag voor jaar 2.
Thematraject, 2de en laatste jaar van een traject
BaO + SO + DKO
Specifiek voor beleidsteams
Vormingsmomenten, begeleidingsmomenten